Wiele osób zastanawia się, czy warto kupić Apple TV – platformę streamingową, na której można obejrzeć filmy, seriale, koncerty? Czy zakup się opłaca? Jak działa Apple TV?  Warto pochylić się nad tą platformą, bo konkuruje z największymi na rynku, między innymi Netflixem czy Amazone Prime. 

Apple TV jak działa? 

Platforma stworzona przez korporację Apple Inc. to jakość sama w sobie. Możemy kupić dowolne urządzenie tej firmy, by otrzymać możliwość 3 miesięcznego, bezpłatnego korzystania z platformy. Istnieje również możliwość wykupienia usługi z miesięcznym abonamentem w kwocie 24,99 zł. Należy ściągnąć aplikację Apple TV +, zarejestrować się zgodnie z dyspozycjami, a następnie skorzystać z 7- dniowego okresu próbnego. Po tym czasie, jeśli jesteśmy zadowoleni z usługi, jesteśmy zobowiązani do zapłaty. Dobrym rozwiązaniem jest to, że Apple TV można dzielić aż z 5 członkami rodziny. 

Co warto obejrzeć na Apple TV? 

Apple TV cieszy się coraz większą popularnością wśród użytkowników, a to za sprawą filmów czy seriali, które możemy obejrzeć tylko i wyłącznie na tej platformie. Wystarczy wspomnieć jeden z tytułów, który pojawia się w czołówce. ” The Morning Show” z Jennifer Aniston oraz Reese Witherspoon to numer jeden, jeśli chodzi o najczęściej wybierane amerykańskie seriale. W połowie września przewidziano premierę drugiego sezonu.  Warto obejrzeć również takie hity jak „Coda”, „W obronie syna” czy „Home before dark”. Znawcy tematu podkreślają, że dobór filmów i seriali może swobodnie konkurować z innymi usługami tego typu dostępnymi w Polsce. 

Czy warto kupić Apple TV? 

Apple TV zapewnia dostęp do najnowszych filmów i seriali, których nie można obejrzeć gdzie indziej. Co miesiąc pojawiają się nowe tytuły. Wybór jest bardzo duży i każdy znajdzie coś dla siebie. Usługa jest niedroga w porównaniu do innych tego typu funkcjonujących na polskim rynku. W każdej chwili możemy z niej zrezygnować. Aplikacja działa bez zarzutu, można z niej korzystać niemalże wszędzie. Wystarczy jedynie dostęp do Internetu. 

Badania pokazują, że coraz więcej klientów decyduje się na zakup tej platformy streamingowej, bo jest niedroga i przede wszystkim posiada bogatą ofertę filmów i seriali. Okres pandemii udowodnił nam, że platformy streamingowe to przyszłość. Wielu z nas nie wyobraża sobie czasu izolacji bez dostępu do tego typu usług. Jeśli nie jesteśmy przekonani to tej platformy warto skorzystać z bezpłatnego, tygodniowego okresu próbnego. Można wówczas bardzo dokładnie zapoznać się z wszystkimi dostępnymi tytułami.